EuroGastro 2023

• 3 kwietnia 2023

W dniu 30 marca 2023r. została zorganizowana wycieczka zawodowa na Targi branży gastronomicznej EuroGastro do Nadarzyna.
W wycieczce wzięli udział uczniowie klas pierwszych: I TPa i I TPb oraz IIIBBA pod opieką Pani Marzeny Senator, Krystyny Kwestarz, Kolety Świtas i Pawła Andrzejczyka. Uczniowie zwiedzając przygotowane przez wiodące polskie i zagraniczne firmy pokazy i stoiska,  mogli poznać nowe trendy w produkcji żywności oraz bardzo szeroki asortyment wyposażenia zaproponowanego dla zakładów prowadzących działalność gastronomiczną oraz hotelową. Uczniowie mogli wziąć udział w pokazach przygotowywania potraw i licznych degustacjach żywności. Można było także zakupić niektóre produkty oferowane na stoiskach np. herbaty, olej czy ostrzałki do noży. Wycieczka była wspaniałą okazją  integracji klasowych. Atmosfera panująca w trakcie przejazdów była wyjątkowa, ujawniły się piękne talenty śpiewacze.
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.