Zespół Szkół
Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Władysława Stanisława Reymonta

Samorząd uczniowski

Samorząd Uczniowski

W dniu 20.09.2020 r. uczniowie naszej szkoły mogli poczuć na własnej skórze, czym jest demokracja. Tego dnia przeprowadzone zostały wybory do Samorządu Uczniowskiego. Reprezentanci poszczególnych klas decydowali, kto z naszych koleżanek i kolegów będzie reprezentował grono uczniowskie przez następny rok. Kandydatów było wielu, wszyscy zapewniali o gotowości do pracy na rzecz społeczności szkolnej. Nad dobrą atmosferą i prawidłowym przebiegiem wyborów czuwały panie: Anna Stachowicz i Sylwia Stopnicka .

W trakcie tajnego głosowania wyłoniliśmy nasz Samorząd Uczniowski na rok lata 2020/2021, 2021/2022, 2022/2023:

Przewodniczący: Otylia Socha kl. 3PT

Zastępca przewodniczącego: Zuzanna Burzyńska kl. III HT

Sekretarz: Jan Majkusiak kl. III LT4a

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy owocnej współpracy. Jesteśmy pewne, że wasze głowy pełne nowych i ciekawych pomysłów będą wiedziały jak urozmaicić nasze szkolne życie przez następny rok. Wierzymy, że będziecie dbać o dobre imię naszej szkoły, a także solidnie pracować nad wspólnym rozwojem. Powodzenia!

Jednocześnie informujemy, że tworzymy 3 sekcje które będą współpracowały z SU. Chętni są proszeni o kontakt z opiekunami SU.

Opiekunowie SU

 

Radni Młodzieżowej Rady Miasta Radomia

Rada Miasta Radomia podjęła uchwałę, dzięki której Parlament Młodzieży Miasta Radomia stał się Młodzieżową Radą Miasta. Naszą szkołę jako radni reprezentować będą uczniowie klasy 3TM: Dominik Markowski i Dawid Pianka. Chłopcy do tej pory aktywnie działali jako posłowie Parlamentu i bardzo dobrze sprawdzali się w tej roli.

Skip to content