AGROTECH w Kielcach

• 2 marca 2022
  • autor: admin

W piątek 8 października, grupa 100 mechanizatorów z naszej szkoły odwiedziła Targi AGROTECH w Kielcach. Była to doskonała okazja do zaobserwowania nowinek w technice rolniczej. Na Targach wystawiało się wielu wiodących producentów maszyn rolniczych, którzy zaprezentowali swój najnowszy sprzęt – od maszyn uprawowych, przez maszyny do nawożenia i przyczepy rolnicze, aż po ciągniki. Ofertę dopełniali także dystrybutorzy części do maszyn rolniczych, a także serwisanci sprzętu. Podczas tegorocznej edycji nie zabrakło również sprzedawców nawozów, pasz, nasion roślin rolniczych oraz środków ochrony roślin.

Opiekę nad uczniami sprawowali nauczyciele: Grzegorz Leszczyński, Tomasz Jagiełło, Piotr Siara, Tadeusz Świerczyński i Zdzisław Tęcza.

Zdjęcia – TUTAJ