im. Władysława Stanisława Reymonta

Najsilniejsza Szkoła w Polsce!!!

• 12 października 2022
  • autor: agroradom

W dniu 8.10.2022r.  dobyły się II Mistrzostwa Polski Szkół Rolniczych w przeciąganiu liny. Ogromny sukces odniosła nasza szkoła!!! Po wyczerpujących i emocjonujących pojedynkach grupowych wszystkie nasze drużyny dotarły do finałów!  Drużyna mieszana w finale wygrała z gospodarzami turnieju z Sokołowem Podlaskim i tym samym zdobyła tytuł Mistrza Polski. Drużyna żeńska przegrała finał ze szkołą z Rzemienia zajmując bardzo wysokie 2 miejsce, a chłopcy wielki finał przegrali z ZSCKR Brzostowo zdobywając 2 miejsce!