“100 Christmas postcards for the 100th anniversary of the Agroschool”

• 2 marca 2022
  • autor: admin

Zapraszamy do Świątecznego projektu “100 Christmas postcards for the 100th anniversary of the Agroschool”. Celem projektu jest stworzenie 100 kartek świątecznych na 100 – lecie szkoły. Zadaniem konkursowym jest wykonanie własnoręcznej kartki świątecznej i napisanie świątecznych życzeń w języku angielskim. Kartka może zostać wykonana dowolną techniką, powinna zawierać akcenty związane z elementami krajów anglojęzycznych, świętami oraz motywami nawiązującymi do naszej szkoły. Na wykonanej pocztówce MUSI być widoczny napis: „I’m proud to be an Agro-student”. Przygotowane kartki należy przynosić do swojego nauczyciela języka angielskiego. Termin składania kartek upływa 20 grudnia 2021 r. Będą one ozdobą naszej Świątecznej choinki. Każdy uczestnik projektu zostanie nagrodzony oceną.