Sukces naszych uczniów w eliminacjach do Mistrzostw Polski Szkół Rolniczych w przeciąganiu liny

• 2 marca 2022
  • autor: admin

W dniu 22.09.2021 w Jabłoni  sukcesem zakończyliśmy zmagania podczas strefowych eliminacji do Mistrzostw Polski Szkół Rolniczych w przeciąganiu liny . Po emocjonujących i wyczerpujących zmaganiach drużyna męska zajęła 1 miejsce, drużyna kobiet zajęła 2 miejsce ulegając tylko gospodarzom turnieju.  Drużyna mieszana (3 chłopców i 2 dziewczyny) bezkonkurencyjnie wygrali wszystkie pojedynki i zajęli 1 miejsce.  Wszystkie 3 nasze drużyny 8 października będą reprezentować szkołę podczas turnieju finałowego Mistrzostw Polski Szkół Rolniczych w Sokołowie Podlaskim.

Skład reprezentacji szkoły w przeciąganiu liny pod opieką nauczyciela w-f Marcina Stąpora:
Kinga Konder, Amelia Sodel, Dominika Kepa, Dominika Petrzak, Marta Zając, Ania Tokarska, Kacper Kazirodek, Mikołaj Wasik, Jacek Galiński, Sylwester Kanecki, Damian Zgiep, Stanisław Batorski, Jakub Krzemiński.