Drodzy uczniowie ZCSKR!

• 18 grudnia 2023
Z radością ogłaszamy wyniki wyborów uzupełniających do Młodzieżowej Rady Miasta Radomia, które odbyły się 13 grudnia. Po krótkiej kampanii i zaangażowaniu kandydatów – Julii Burek i Kacpra Jasińskiego, z dumą informujemy, że wybór społeczności szkolnej padł na Kacpra Jasińskiego!
Kacper zdobył ogromne poparcie uczniów i został wybrany na Radnego Młodzieżowej Rady Miasta.
Gratulujemy kandydatom ich zaangażowania i odwagi w startcie w wyborach.
Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w głosowaniu i w ten sposób wyrazili swoją wolę.
Szczególne podziękowania kierujemy w stronę kandydatów za ich wysiłek, pomysły i zaangażowanie w budowanie lepszej przyszłości naszej społeczności.
Kacper, serdecznie gratulujemy! Jesteśmy pewni, że Twój udział w parlamencie młodzieżowym przyniesie wiele pozytywnych zmian i inspiracji dla naszej szkoły oraz miasta.
Czekamy z niecierpliwością na Twoje inicjatywy i projekty. Wierzymy, że razem z Radą Miasta dokonacie wielu pozytywnych zmian.
Opiekunki
MRM