Międzyszkolny turniej w tenisie stołowym 2023/2024

• 30 listopada 2023

W dniu 17 listopada 2023r. w ZSCKR w Radomiu rozegrane zostały międzyszkolne zawody w tenisie stołowym. Spotkanie rozpoczęło się  powitaniem wszystkich na sali gimnastycznej oraz wyjaśnieniu zasad gry. Rozpoczęcie turnieju poprzedziło losowanie, które zadecydowało także o kolejności rozgrywek w poszczególnych kategoriach. Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze na wysokim poziomie technicznym. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników oraz prezentowaną przez nich postawę fair-play. W tegorocznym turnieju wzięło udział 34 zawodników oraz  8 zawodniczek.

Oto lista zwycięzców:

Kategoria kobiet:

I miejsce Wiktoria Głogowska (2 LTa),
II miejsce Maria Vakhrusheva (4 PT),
III miejsce Roksana Burzyńska (2 PTb).

Kategoria mężczyzn:

I miejsce Michał Brociek  (4 RT ),
II miejsce Jakub Kołodziejczyk (3 BT)
III miejsce Nikodem Woźniak (3 RT).

Najlepsza trójka otrzymała dyplom, medal oraz puchary.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju. Tym samym zapraszamy do brania udziału w kolejnych imprezach organizowanych przez nauczycieli wychowania fizycznego i mamy nadzieję na jeszcze większe zainteresowanie tego rodzaju wydarzeniami.