PREDATOR GAMES 2023

• 31 maja 2023
W tym roku, po rozegraniu meczy międzyklasowych dostaliśmy się do turnieju Predator Games – są to największe w Europie międzyszkolne rozgrywki e-sportowe.
Celem turnieju jest rozwój kompetencji cyfrowych wśród dzieci i młodzieży, dobra zabawa oraz budowanie pomostu między nastolatkami i szkołą.
Partnerami i sponsorami rozgrywek byli min. Minister Edukacji i Nauki, Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, MEiN Tech, Intel, Microsoft, Media Expert, PKO Bank Polski.
Naszą szkołę reprezentowało 16 osób w 4 grach:
LEAGUE OF LEGENDS: Paweł Woźniak, Maciej Banaszkiewicz, Kamila Stanik, Jakub Kurobiowski, Szymon Suligowski, Maciek Stanik.
FORTNITE: Michał Brociek, Kamil Markiewicz, Hubert Lutowski i
Adrian Wróblewski
ROCKET LEAGUE: Lev Poltoratskyi, Ruban Oleksii Oleksii, Dmytro Palamarchuk, Brytan Taras
SZACHY: Michał Orlicki, Eryk Bukalski
W turnieju brały udział 1024 drużyny z całej Polski. Niestety nie udało się wygrać, ale jesteśmy bogatsi w doświadczenie i spróbujemy swoich sił za rok. Drużyny, które rozegrały mecze dostały pamiątkowe plecaki PREDATOR GAMES.
Opiekunem naszej drużyny była Pani Joanna Baran.