Szkolna liga siatkówki

• 13 grudnia 2022

Dnia 06.12.2022 zakończyła szkolna liga siatkówki pod patronatem dyrektora ZS CKR w Radomiu mgr Pawła Frankowicza. Turniej rozpoczął się 09.11.2022 w. W rozgrywkach wzięło udział osiemdziesięcioro uczniów, rozegraliśmy 24 mecze oraz 52 sety. Najlepszą w szkole została drużyna złożona z zawodników klas: 4R4, 4H4, 1RT. Drugie miejsce przypadło klasie 3BT, a strefę medalową zamyka 4LTB, 2RT, która po zaciętym meczu pokonała 3RT. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Oleski Vyshnevskyj. Rozgrywki wzbudzały dużo pozytywnych emocji ,a zawodnicy dali z siebie wszystko. Nie można również zapomnieć o nauczycielach wychowania fizycznego, którzy wraz z przedstawicielami samorządu uczniowskiego nadzorowali prawidłowy przebieg rozgrywek. Serdecznie wszystkim dziękujemy i zapraszamy za rok na kolejną edycję.