TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY 2022

• 4 grudnia 2022

W czwartek 24.11.2022r. odbył się Szkolny Turniej Piłki Halowej o Puchar Dyrektora

ZSCKR w Radomiu. Do rozgrywek zgłosiło się 14 drużyn, które zostały podzielone na trzy grupy.

Finał Turnieju rozegrano 28.11.2022r. systemem pucharowym. W meczu o trzecie miejsce rywalizowała  klasa 4Btr/4Pt  pokonując klasę 1 BB . Zwycięzcami turnieju okazała się klasa 3BB  wygrywając 3:1 z klasą 1BT.

Nagrodę za najlepszego zawodnika  turnieju przyznano  uczniowi  klasy 1BB  Kacprowi Augustyniakowi .

Klasyfikacja końcowa:

I Miejsce –  klasa 3BB    Kacper Drabik, Adrian Kazirodek, Maksymilian Skalski, Jarosław Kubatin.

Opiekunem drużyny : Marcin Stąpor

II miejsce –  klasa 1 Bt   Jarosław Mąka, Jakub Drabik, Piotr Jankowski, Kamil Nogalski, Bartłomiej Żaczek.

Opiekunem drużyny : Mateusz Sambor

III  miejsce – klasa  4Btr/4Pt  Szymon Suligowski, Syta Filip, Piotr Będziński, Filip Patyna .

Opiekunem drużyny :  Rafał Kijas

Wszystkim zawodnikom, sędziom, kibicom i opiekunom gratulujemy!