„Test wiedzy o rolnictwie ekologicznym”

• 26 kwietnia 2022

Weź udział, poszerz wiedzę i  zdobądź cenne nagrody

Informujemy, że Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie Oddział w Radomiu we współpracy z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Krajowym Centrum Edukacji Rolniczej w ramach operacji własnej współfinansowanej ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich, w ramach planu Operacyjnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2022-2023 organizuje II edycję konkursu pn. „Test wiedzy o rolnictwie ekologicznym” dla młodzieży szkół rolniczych.
W związku z powyższym  serdecznie zaproszono uczniów Naszej Szkoły  do udziału w konkursie.

Chęć przystąpienia do konkursu można zgłaszać przez e-mail lub Librus . Etap szkolny konkursu odbędzie się we wrześniu 2022 r.

Osoba do kontaktu: Maria Pajestka    maria.pajestka@agroradom.edu.pl

W regulaminie podane są źródła wiedzy. Dysponujemy też literaturą w formie broszur. Zapraszam chętnych do Sali 27 d.