Zespół Szkół
Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Władysława Stanisława Reymonta

Konkurs – Moja wizja zero

  • 26 czerwca 2022
  • autor: agroradom

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Placówka Terenowa w Radomiu uprzejmie informuje, że została ogłoszona IV edycja Konkursu „Moja Wizja Zero – Bezpieczeństwo, Zdrowie i Dobrostan Rodziny w Gospodarstwie Rolnym”.

IV Ogólnopolski Konkurs dla Młodzieży odbywa się pod Patronatem Honorowym Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Henryka Kowalczyka. Współorganizatorami konkursu są: Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Państwowa Inspekcja Pracy, Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, AGRO Ubezpieczenia – Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych oraz Fundacja PGE. Patronat medialny nad konkursem sprawuje TVP Info.

W tym roku Kasa zwraca szczególną uwagę na funkcjonowanie rodziny w gospodarstwie rolnym, w odniesieniu do 7 Złotych Zasad Strategii Wizja Zero. Zadaniem konkursowym jest przygotowanie przez młodzież w wieku od 13 do 21 lat włącznie krótkiego filmu (od 30 s. do 2 min.) na temat kampanii Wizji Zero i co najmniej jednej z jej siedmiu Złotych Zasad, ze szczególnym podkreśleniem roli rolniczej rodziny w kształtowaniu zasad ochrony życia i zdrowia na wsi. Termin przesyłania prac konkursowych upływa 31 października 2022 r.

Regulamin

Załącznik1, Załącznik2

Informacje dla uczestników

 

Skip to content