plen

Search

Facebook Likebox Slider

Slide background

Rekrutacja

Rekrutacja

Zmiana w harmonogramie rekrutacji do szkół publicznych na rok szkolny 2019/2020
Zmiana terminu na uzupełnienie wniosku o przyjęcie do szkoły o świadectwo ukończenia gimnazjum lub szkoły podstawowej i zaświadczenie o wynikach egzaminu gimnazjalnego lub sprawdzianu ósmoklasisty (kopie poświadczone za zgodność przez gimnazjum lub szkołę podstawową) można składać w szkołach pierwszego wyboru od 19 czerwca (środa) od godzina 14:00 do 28 czerwca do godziny 16:00.

http://www.kuratorium.waw.pl/pl/rodzice-i-uczniowie/rekrutacja-do-szkol/13845,Zmiana-w-harmonogramie-rekrutacji-do-szkol-publicznych-na-rok-szkolny-20192020.html?fbclid=IwAR1FgoHdSM96bRNiNiTdBLwbcz7fFnFy8gzydQp3r19Hv2XdRlK88GXD5Jc

ZAPROSZENIE

    Zespół Szkół Agrotechnicznych i Gospodarki Żywnościowej w Radomiu ma przyjemność zaprosić uczniów klas 7 i 8 szkoły podstawowej oraz ostatnich oddziałów gimnazjalnych na zajęcia dodatkowe z następujących bloków tematycznych:

 

Propozycje:

ŻYWIENIE

Jeśli interesujesz się kuchnią i gotowaniem, to zaciekawią cię różne style nakrywania do stołu. Jeśli masz problem z ułożeniem sztućców i talerzy, to rozwiejemy twoje wątpliwości. Przyjdź i zobacz, jak dekoracja stołu staje się sztuką i pokazem profesjonalizmu. Nie dla Ciebie śmieciowe jedzenie na papierowych tackach. Dla Ciebie nasze klasy w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych! Zaskocz rodzinę i przyjaciół dbałością o estetykę biesiadowania i zdrowe odżywianie. Pokażemy Ci, że to nie jest takie trudne.

Wybierz nasze technikum!!!

WETERYNARIA

Jeśli nie chcesz, żeby Twój czworonożny pupil miał naprawdę ,,pieskie życie’’, obejrzyj nasz pokaz pielęgnacji psów i sposoby dbania o ich higienę. Pokażemy Ci też anatomię najlepszego ponoć przyjaciela człowieka i przekonasz się, jak niewiele wiemy o budowie zwierząt, które być może masz w domu.

Wybierz zawód- technik weterynarii, a ,,wszystkie zwierzęta duże i małe” nie będą miały przed Tobą tajemnic.

MECHANIZACJA

Chyba każdy wie, że Radom reklamuje się hasłem – ,,siła w precyzji”, niektórzy słyszeli o lataniu precyzyjnym, ale niewielu chyba o rolnictwie precyzyjnym. To oczywiście pewne uproszczenie, które wiąże się z procedurami i technikami używanymi w nowoczesnym rolnictwie. Będzie się można o tym przekonać, oglądając pokaz pracy systemu do prowadzenia równoległego ciągnika rolniczego w wykonaniu mechanizatorów z naszej szkoły.

Zainteresowanych technikum mechanizacji rolnictwa i agrotroniki, posiadającym najdłuższą tradycję w naszym zespole szkół, zapraszamy na szkolny poligon. Oj będzie się działo!

 

OZE

Jeśli od widoku dymiących kominów wolisz szum wiatraków i elektrowni wodnych, to czujesz i myślisz jak my – uczniowie technikum o kierunku – odnawialne źródła energii. Weź udział w naszych pokazach, które uświadomią Ci, jak wielka siła tkwi w energii słonecznej i jak człowiek ciągle uczy się ją ujarzmiać i wykorzystywać do własnych celów. Po spotkaniu z nami trudne do wymówienia słowa: fotowoltaika i systemy fotowoltaiczne staną się dla Ciebie zrozumiałe i proste jak jazda na rowerze. A na nim będziesz mógł przyjeżdżać do naszej szkoły.

ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU

Jak połączyć zdolności plastyczne z miłością do roślin i natury? Najprościej – ucząc się w technikum o specjalności architektura krajobrazu. Porównasz swój talent do rysowania z naszymi umiejętnościami, oglądając wystawę prac uczniów agrotechnika. Wrażenia estetyczne będzie można również wzbogacić o praktyczne, aczkolwiek niecodzienne umiejętności np. zakładania ogrodu w szkle. Nasze warsztaty wyjaśnią Ci, jak to zrobić i zaskoczą wieloma niespodziankami.

 

Uczniowie będą mieli okazję nauczyć się nowych umiejętności przydatnych w życiu codziennym  oraz zapoznania się z kierunkami kształcenia w naszej szkole

Zajęcia będą odbywały się na warsztatach w Zespole Szkół Agrotechnicznych i Gospodarki Żywnościowej w Radomiu ul. Uniwersytecka 6

 

Zgłoszenia prosimy kierować na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 48 331 09 01

lub do koordynatora : Jolanta Biedka tel. 608 622 628

Proszę o podanie w zgłoszeniu wybranego tematu lub tematów, daty oraz liczby uczniów biorących udział w warsztatach.

Dostosujemy się do terminu najbardziej dogodnego dla Państwa.

ZAPRASZAMY!!!

Podkategorie

NASI PARTNERZY

Image
Image
dyplom.jpg
Image