plen

Search

Facebook Likebox Slider

Slide background
O Szkole

Samorząd Uczniowski

KONKURS

W związku ze zbliżającym się Dniem Edukacji Narodowej

Samorząd Uczniowski ogłasza plebiscyt w 3 kategoriach:

  1. NAUCZYCIEL PASJONAT
  2. NAUCZYCIEL PRZYJACIEL UCZNIA
  3. NAUCZYCIEL SPRAWIEDLIWY WŚRÓD SPRAWIEDLIWYCH

 

Chcemy nagrodzić nauczycieli, którzy zasługują na szczególne uznanie. Glosowanie rozpocznie się 8 października i potrwa do 10 października.

Wyniki ogłosimy podczas akademii z okazji Dnia Nauczyciela.

 

Samorząd Uczniowski

W dniu 28.09.2018r. uczniowie naszej szkoły mogli poczuć na własnej skórze, czym jest demokracja. Tego dnia przeprowadzone zostały wybory do Samorządu Uczniowskiego. Reprezentanci poszczególnych klas decydowali, kto z naszych koleżanek i kolegów będzie reprezentował grono uczniowskie przez następny rok. Kandydatów było wielu, wszyscy zapewniali o gotowości do pracy na rzecz społeczności szkolnej. Nad dobrą atmosferą i prawidłowym przebiegiem wyborów czuwały panie: Anna Stachowicz, Iwona Janek, Sylwia Stopnicka oraz Agnieszka Czerwińska- Łyżwińska .

W trakcie tajnego głosowania wyłoniliśmy nasz tegoroczny Samorząd Uczniowski:

Przewodnicząca: Joanna Nowak II Tż

Zastępca przewodniczącego: Sandra Woźniakowska III Tż

Sekretarz: Eliza Fereniec III Tk

Skarbnik: Kamila Lipka II Tw

  Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy owocnej współpracy. Jesteśmy pewne, że wasze głowy pełne nowych i ciekawych pomysłów będą wiedziały jak urozmaicić nasze szkolne życie przez następny rok. Wierzymy, że będziecie dbać o dobre imię naszej szkoły, a także solidnie pracować nad wspólnym rozwojem. Powodzenia!

Jednocześnie informujemy, że tworzymy 3 sekcje które będą współpracowały z SU. Chętni są proszeni o kontakt z opiekunami SU.

Opiekunowie SU

NASI PARTNERZY

Image
Image
tabliczka1a.jpg
Image
Image