plen

Search

Facebook Likebox Slider

Slide background
O Szkole

Samorząd Uczniowski

Rada Miasta Radomia podjęła uchwałę, dzięki której Parlament Młodzieży Miasta Radomia stał się Młodzieżową Radą Miasta. Naszą szkołę jako radni reprezentować będą uczniowie klasy 3TM: Dominik Markowski i Dawid Pianka. Chłopcy do tej pory aktywnie działali jako posłowie Parlamentu i bardzo dobrze sprawdzali się w tej roli.

W dniu 20.09.2019 r. uczniowie naszej szkoły mogli poczuć na własnej skórze, czym jest demokracja. Tego dnia przeprowadzone zostały wybory do Samorządu Uczniowskiego. Reprezentanci poszczególnych klas decydowali, kto z naszych koleżanek i kolegów będzie reprezentował grono uczniowskie przez następny rok. Kandydatów było wielu, wszyscy zapewniali o gotowości do pracy na rzecz społeczności szkolnej. Nad dobrą atmosferą i prawidłowym przebiegiem wyborów czuwały panie: Anna Stachowicz i Agnieszka Czerwińska- Łyżwińska .

W trakcie tajnego głosowania wyłoniliśmy nasz Samorząd Uczniowski na rok szkolny 2019/2020:

Przewodniczący: Dominik Markowski kl. III TM

Zastępca przewodniczącego: Zuzanna Szwed kl. III TŻ

Sekretarz: Joanna Nowak kl. III TŻ

 

  Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy owocnej współpracy. Jesteśmy pewne, że wasze głowy pełne nowych i ciekawych pomysłów będą wiedziały jak urozmaicić nasze szkolne życie przez następny rok. Wierzymy, że będziecie dbać o dobre imię naszej szkoły, a także solidnie pracować nad wspólnym rozwojem. Powodzenia!

Jednocześnie informujemy, że tworzymy 3 sekcje które będą współpracowały z SU. Chętni są proszeni o kontakt z opiekunami SU.

Opiekunowie SU

NASI PARTNERZY

Image
Image
dyplom.jpg
Image

Mobile menu