plen

Search

Facebook Likebox Slider

Slide background
O Szkole

Samorząd Uczniowski

DRODZY UCZNIOWIE!!!!

misterW związku ze zbliżającym się Dniem Chłopaka,Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs mający na celu wyłonienie spośród naszych chłopców MISTERA SZKOŁY. Prosimy każdą klasę o wytypowanie jednego kandydata i zgłoszenie go do opiekunów SU. Wymagania konieczne to dystans do siebie i duże poczucie humoruJ. Żeńskie klasy mogą wybrać faworyta spośród wszystkich chłopców. Na zgłoszenia czekamy do 26 września. Lista kandydatów będzie dostępna wraz z urną do głosowania na długiej przerwie 27 i 28 września. W demokratyczny sposób wybierzemy 3 finalistów. Wielki finał odbędzie się 29 września, kiedy to chłopcy będą mieli okazję się zaprezentować przed jury, które wybierze zwycięzcę. Na MISTERA SZKOŁY czekają atrakcyjne nagrody. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

 

SAMORZĄD UCZNIOWSKI

W dniu 14.09.2017r. uczniowie naszej szkoły mogli poczuć na własnej skórze, czym jest demokracja. Tego dnia przeprowadzone zostały wybory do Samorządu Uczniowskiego. Reprezentanci poszczególnych klas decydowali, kto z naszych koleżanek i kolegów będzie reprezentował grono uczniowskie przez następny rok. Kandydatów było wielu, wszyscy zapewniali o gotowości do pracy na rzecz społeczności szkolnej. Nad dobrą atmosferą i prawidłowym przebiegiem wyborów czuwały panie: Anna Stachowicz, Iwona Janek i Sylwia Stopnicka.

W trakcie tajnego głosowania wyłoniliśmy nasz tegoroczny Samorząd Uczniowski:

Przewodnicząca: Angelika Kowalczyk III TK

Zastępca przewodniczącego: Jakub Wilk III TŻ

Członek Samorządu: Andrii Kostennikov III TU

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy owocnej współpracy. Jesteśmy pewne, że wasze głowy pełne nowych i ciekawych pomysłów będą wiedziały jak urozmaicić nasze szkolne życie przez następny rok. Wierzymy, że będziecie dbać o dobre imię naszej szkoły, a także solidnie pracować nad wspólnym rozwojem. Powodzenia!

NASI PARTNERZY

Image
Image
Image
Image