plen

Search

Facebook Likebox Slider

Slide background

Koła Zainteresowań

Architektura Krajobrazu

W październiku bieżącego roku nasza szkoła brała udział w realizacji Projektu Obywatelskiego 2021 "Cieszymy się Wiosną-dywan tulipanowy". Uczniowie I i II klasy Architektury Krajobrazu pod kierunkiem Pana Dariusza Kutkowskiego wykonywali  sadzenie cebul tulipanów w Parku T. Kościuszki. Jesienne nasadzenia cebul tulipanów, pozwolą cieszyć się na wiosnę dywanem kwitnących roślin.
 
Katedra Architektury Krajobrazu

Po raz kolejny uczniowie architektury krajobrazu ZSCKR odwiedzili ogród parafialny FARA w Radomiu. Klasy III oraz IV zadbały o zieleń poprzez przycięcie, usunięcie i wycięcie niepotrzebnych elementów roślin. Dzięki naszemu wysiłkowi ogród stał się przejrzysty i zadbany. Wszystko obywało się pod czujnym okiem Pani Joanny Wdowskiej.

Po skończonej pracy uczniowie zostali nagrodzeni słodkościami.

Zdjęcia

W tegorocznym Świątecznym Konkursie Wielkanocnym wzięło udział  43 osoby! z różnych klas. Młodzież nadesłała zdjęcia swoich prac w postaci: stroika, wianka, kartki świątecznej, koszyczka, rzeźby…..
Komisja w składzie: Luiza Bojarska, Urszula Galińska oraz Teresa Siara biorąc pod uwagę: oryginalność, pomysłowość, wkład pracy oraz wrażenie artystyczne dokonała wyboru najciekawszych prac.
Osoby nagrodzone:
1. Natalia Sławińska kl.2H4
2. Julia Socha kl.3H4
3. Vitalii Udalov kl.2HT
Osoby wyróżnione:
1. Natalia Wolszczak kl. 2HT
2. Paweł Królikowski kl. 2HT
3. Magdalena Krok kl. 2 LTa
4. Oliwia Ryńska kl. 2LTa
5. Daria Kiełbasa kl. 2H4
Dzięki twórczości naszych uczniów zachowaliśmy szkolną tradycję organizowania Konkursu Wielkanocnego, który nam towarzyszy już od 11 lat. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie. Życzymy wszystkim zdrowych i radosnych Świąt Wielkanocnych.   

ORGANIZATORKI

Zdjęcia

Działania artystyczne grupy Koła Rękodzielniczego obecnie przeniosły się do sieci. Stanowią one możliwość wyrażenia własnych pomysłów, miłe spędzenie wolnego czasu a także pozwalają zapomnie o codziennych troskach. Trudno nam wyobrazić sobie święta Bożego Narodzenia bez dekoracji. Uczniowie pragnąc kontynuować wspaniałą tradycję, własnoręcznie wykonali ciekawe ozdoby świąteczne, które wprowadzają nas w ten wyjątkowy i radosny nastrój. Życzymy wszystkim zdrowych, spokojnych i wypełnionych ciepłem i dobrem świąt Bożego Narodzenia a w Nowym Roku jak najwięcej powodów do radości. Zapraszamy do galerii naszych prac na stronie szkoły i FB.

Zdjęcia

Wszyscy pochłonięci nauką, pracą, swoimi sprawami…

     Pandemia COVID-19 zupełnie zmieniła naszą rzeczywistość. Codzienność w dużej mierze stała się wirtualną. Kwarantanna, choroby bliskich, izolacja i szaruga jesieni ma niekorzystny wpływ na nasze samopoczucie...ale nie wśród pozytywnie zakręconej ekipy Koła Rękodzielniczego.

     Tak jak wszyscy zmagamy się z nowym życiem...ale dostrzegamy też piękno świata, zmienność przyrody, spędzamy wolne chwile na realizacji swoich zainteresowań i pasji...na miarę możliwości i czasu.

     Dziś dzielimy się z Wami naszymi pracami. Mamy nadzieję, że pocieszą oko a może i kogoś zainspirują. Zapraszamy do dołączenia do nas:-)

Prace zostały wykonane przez: Karol Zawisza (1Ltb),Ania Tokarska (2Ltb), Julka Chłopicka (3L4t), Gabrysia Jabłońska (3L4t). Opiekunowie: Urszula Galińska, Luiza Bojarska.

Zdjęcia

Zobacz wszystkie wpisy

NASI PARTNERZY

Image
Image
dyplom.jpg
Image

Mobile menu