plen

Search

Facebook Likebox Slider

Slide background
Internat

Internat

Atmosfera zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy udzieliła się grupie naszych wychowanków. Z wielką przyjemnością wzięli udział w zorganizowanych warsztatach wielkanocnych. W ruch poszły: nożyczki, klej, kolorowe wycinanki i w efekcie powstały piękne ozdoby świąteczne. Na uwagę zasługuje kreatywność i pomysłowość naszych „artystów”. Przeszła ona najśmielsze oczekiwania.

 Te warsztaty były nie tylko miłą formą spędzenia wolnego czasu, lecz również okazją, aby każdy z wychowanków mógł podzielić się z pozostałymi doświadczeniami o tym, jak wygląda świętowanie w ich rodzinnych stronach.

 Zdjęcia

Aneta Drabik

Luiza Mordak-Pońska

Świętowanie Dnia Kobiet upłynęło w internacie w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Wychowankowie stanęli na wysokości zadania i wywiązali się z powierzonych im zadań w 100%. Przygotowali salę i zatroszczyli się o słodkie przekąski. Gromkimi owacjami powitali przybycie swoich 13 przemiłych koleżanek. Był czas na serdeczne życzenia, uściski i prezenty. Dzięki naszemu sponsorowi (drogerii kosmetycznej) przedstawicielki płci pięknej otrzymały fantazyjne kosmetyczki z ciekawą zawartością. Każdy z przybyłych wychowanków indywidualnie wręczał upominek.  Zabawnym akcentem kończącym ten miły wieczór było odśpiewanie piosenki „Sto lat, sto lat” przez Huberta, Dawida i Pawła.

Drabik Aneta i Koleta Świtas

Zdjęcia

 

W ostatnich dniach lutego odbył się Turniej Tenisa Stołowego o Mistrzostwo Internatu ZSAiGŻ.  Do rywalizacji zgłosiło się 26 uczestników obu płci. Po emocjonujących rozgrywkach wyłoniono zwycięzcę , którym okazał się Ivan Tretiakov, drugie miejsce zajął Jarosław Mykytchyn , a trzecie Roman Shulhach. Zarówno finaliści jak i półfinaliści otrzymali nagrody przygotowane przez wychowawców.

Zdjęcia

A.Skuza

W czwartek 13 grudnia 2018 roku w Internacie Zespołu Szkół Agrotechnicznych i Gospodarki Żywnościowej spotkali się mieszkańcy i wychowawcy internatu na tradycyjnej Wieczerzy Wigilijnej, na którą przybyli Dyrektor Szkoły Pan Paweł Frankowicz oraz Wicedyrektor Pani Dorota Szcześniak. Po części artystycznej przygotowanej przez młodzież i wychowawców Dyrektor Szkoły Pan Paweł Frankowicz przekazał wszystkim świąteczne i noworocznych życzenia. Następnie cała społeczność internacka podzieliła się opłatkiem i zasiadła do wspólnego stołu. 
Na zakończenie spotkania wychowankowie otrzymali nagrody za udział w konkursach organizowanych w obecnym roku szkolnym w internacie.

Zdjęcia

Uprzejmie informujemy, że kwaterowanie do internatu będzie możliwe od 02.09.2018 (niedziela) od godziny 10.00.