plen

Search

Facebook Likebox Slider

Slide background
Internat

Internat

W ramach pracy profilaktyczno-wychowawczej internatu 27 listopada nasi wychowankowie kolejny raz mieli okazję spotkać się z funkcjonariuszami radomskiej policji. Mając na celu eliminację oraz zapobieganie patologiom przedstawiciele prawa zaznajomili młodzież z problematyką uzależnień od nikotyny, alkoholu i narkotyków.

Organizatorzy: A.Skuza, M.Stachowicz, A. Drabik.

Zdjęcia

W dniu 29.11.2019 r. odbyła się dyskoteka andrzejkowa w świetlicy naszego internatu. Wychowankowie z chęcią zaangażowali się w przygotowania do zabawy. W trakcie dyskoteki można było posilić się pysznym ciastem i innymi słodkościami. Muzyczne przeboje z powodzeniem serwował DJ Volodymyr. Wszyscy miło spędzili czas, czego dowodem są zdjęcia poniżej. Zapraszamy do obejrzenia galerii z tanecznego spotkania.

Organizatorzy: A.Drabik, M. Klocek, A.Skuza.

Zdjęcia

„Wszak każdy z nas posiadał pluszowego misia i wie jaki to wspaniały przyjaciel”.

Tymi słowami organizatorzy akcji „Podaruj misia małym pacjentom szpitala, aby każdy maluch mógł się przytulić” zachęcali do udziału w zbiórce pluszaków.

         Duża grupa wychowanków naszego Internatu z ogromną chęcią przyłączyła się do tej wspaniałej akcji. Przekazaliśmy kilka misiów, które 25 listopada powędrują do chorych dzieci.

         Jesteśmy z Was dumni!!!

Zdjęcia

Rozgrywki o tytuł Mistrza Internatu w tenisie stołowym wychowankowie rozpoczęli w połowie października. Tak jak w poprzednich latach, tak i w tym roku turniej cieszył się bardzo dużą popularnością.
Po zaciętej walce, pierwsze trzy miejsca zajęli kolejno: Dmytro Levshyn, Oleksii Vyshnevskyi, Bartłomiej Łagoda. Zwycięzcy, oprócz pamiątkowych medali i dyplomów oraz specjalnego pucharu za I miejsce, otrzymali nagrody rzeczowe. Serdecznie gratulujemy !
Celem rozgrywek była integracja młodzieży internackiej oraz promowanie aktywnych form spędzania czasu wolnego.
Organizatorzy: M. Stachowicz, A. Skuza, A. Drabik, M. Klocek.

Wieczorem 12 listopada 2019 grupa młodzieży internatu pod opieką Aleksandry Skuzy wybrała się na koncert z okazji 101. rocznicy odzyskania niepodległości, na który zaprosili  uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga. W Sali Koncertowej placówki w ich wykonaniu usłyszeliśmy utwory znakomitych polskich kompozytorów, między innymi: Chopina, Paderewskiego, Wieniawskiego, Szymanowskiego, Lutosławskiego, Bacewicz i Komedy.

Zdjęcia

6 listopada wychowankowie Internatu ZSAiGŻ mieli okazję porozmawiać z przedstawicielami Komendy Miejskiej w Radomiu. Podczas spotkania policjanci najpierw przybliżyli naszym podopiecznym zagadnienia dotyczące cyberprzemocy i ogólnie rozumianego bezpieczeństwa w sieci. Następnie przekazali młodzieży wiedzę z zakresu odpowiedzialności karnej, jaką mogą ponieść nieletni za swoje czyny.

Zdjęcia


Organizatorzy: A.Skuza, M.Stachowicz, A.Drabik.