Witamy w Zespole
i Gospodarki Żywnościowej
im. Władysława Stanisława Reymonta
w Radomiu
Zapraszamy do zapoznania się z naszą szkołą.

turn motoW dniu 23.04.2016r. uczniowie klas technikum mechanizacji rolnictwa wzięli udział w rejonowych eliminacjach do kolejnej edycji Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego dla szkól ponadgimnazjalnych. W Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Radomiu reprezentowali nas uczniowie III klasy : Sebastian Dobrasiewicz, Mateusz Gryz, Adrian Konopka oraz z klasy II: Rafał Krzesiński, Bartłomiej Radomski i Patryk Borkowski. Przedstawiciele klasy III Tm zajęli III miejsce, natomiast klasy II Tm uplasowali się na miejscu II i będą reprezentować region radomski w eliminacjach wojewódzkich 02.06.2016r. w Warszawie. Podczas eliminacji uczniowie wykazali się dużą wiedzą z zakresu historii motoryzacji, przepisów ruchu drogowego, udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej oraz umiejętnością jazdy samochodem osobowym z „talerzem Stewarta” po torze na czas. Z rąk dyrektora WORD otrzymali cenne nagrody rzeczowe oraz puchary. Do eliminacji uczniów przygotowali opiekunowie Szkolnego Koła Motoryzacyjnego: Zdzisław Tęcza oraz Waldemar Rdzanek. Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.