Witamy w Zespole
i Gospodarki Żywnościowej
im. Władysława Stanisława Reymonta
w Radomiu
Rozpoczynamy Rekrutację na rok szkolny 2019/2020.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną !!!

Młodzież z 1, 2, 3, i 4 klasy technikum architektury krajobrazu gościła na 27 Międzynarodowej Wystawie ,, Zieleń to życie” oraz na 4 edycji Flower EXPO Polska w Warszawie. Związek Szkółkarzy Polskich i Agencja Promocji Zieleni zaprosiła 250 wystawców z 10 krajów. Tegoroczny temat przewodni to ,,Naturalny wybór”. Idea znalazła swój wyraz w aranżacji stoisk oraz tematach w prelekcjach i pokazach. W ramach FLOWER EXPO POLAND i sektora florystycznego zaprezentowano najnowszą ofertę kwiatów ciętych i doniczkowych pochodzących z Holandii, USA, Danii, Włoch i Kenii – przedstawioną w postaci inspirujących aranżacji. Młodzież mogła zapoznać się z nowościami i zapowiedziami tego, co pojawi się w kolejnym sezonie w handlu. Chętni uczniowie wzięli udział w quizie o Warszawie, w warsztatach tworzenia roślinnej biżuterii i wianków oraz malowania. Tegoroczne Targi miały zwrócić uwagę na fundamentalną rolę zieleni w życiu człowieka oraz jego zamiłowanie do roślin i kwiatów. Opiekunami uczniów na wycieczce byli: T. Siara, J. Wdowska i D. Kutkowski.