Witamy w Zespole
i Gospodarki Żywnościowej
im. Władysława Stanisława Reymonta
w Radomiu
Rozpoczynamy Rekrutację na rok szkolny 2019/2020.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną !!!

W dniu 5 kwietnia 2019 r. odbyła się wycieczka zawodowa do Kielc na XXVI Targi Ogrodnicze i Działkowe ,,Ogród i Ty” oraz  XXVI Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz „Dom”.  Wydarzenie było doskonałą okazją do poznania najnowszych trendów w architekturze i budownictwie. Targi ,,Ogród i Ty” to miejsce dla wszystkich miłośników zieleni i działkowych dodatków oraz inspiracją do projektowania małych, dużych ogrodów  oraz działek. Można było tu znaleźć sadzonki, kwiaty, krzewy, drzewa owocowe i ozdobne, a także meble do ogrodu. Młodzież z technikum architektury krajobrazu aby łatwiej posługiwać się sztuką urządzania tarasu, balkonu czy przydomowych rabat zapoznała się z roślinnymi trendami panującymi w tym roku. Była też okazja zakupu kwalifikowanego materiału roślinnego. Szkoda tylko, że w tym samym terminie nie odbyły się smaczne i radosne Targi Turystyki Wiejskiej i Aktywnej AGROTRAVEL & Active Life.
W wycieczce uczestniczyli głównie uczniowie 1 TK, 2 TK, 3 TK, 4 TK pod opieką T. Siary, D. Kutkowskiego, J. Wdowskiej.

Teresa Siara