Witamy w Zespole
i Gospodarki Żywnościowej
im. Władysława Stanisława Reymonta
w Radomiu
Zapraszamy do zapoznania się z naszą szkołą.

karykaturyW dniu 25.11.2014r. odbyło się spotkanie promocyjne na Uniwersytecie Technologiczno – Humanistycznym w Radomiu, w ramach projektu systemowego zorganizowanego we współpracy z Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Celem imprezy było zachęcenie młodzieży do studiowania na kierunkach technicznych, matematycznych i przyrodniczych. Podczas spotkania wszystkie wydziały Uczelni zaprezentowały swoją ofertę. Wydział Sztuki wystawił prace malarskie, rzeźby oraz zorganizował KONKURS KARYKATURY, w którym wzięli udział uczniowie z różnych szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Nagrody za pierwsze oraz drugie miejsce otrzymały uczennice Iga Jędrejek oraz Katarzyna Suprun z klasy 2 Technikum Architektury Krajobrazu. Gratulujemy!

Teresa Siara