Witamy w Zespole
i Gospodarki Żywnościowej
im. Władysława Stanisława Reymonta
w Radomiu
Zapraszamy do zapoznania się z naszą szkołą.

DSC0040Uczniowie klas: 1,2 i 3 technikum architektury krajobrazu wraz z opiekunami: Teresą Siarą i Urszulą Galińską byli obecni na ,,XXII Targach Ogrodniczych i Działkowych OGRÓD I TY” w Kielcach. Wystawa ta jest jedną z największych w tej branży w Polsce. Oferuje szeroką gamę elementów wyposażenia wnętrz, materiałów budowlanych oraz roślin ogrodowych. Jest inspiracją dla domu i ogrodu. Podczas zwiedzania wystawy mieliśmy możliwość porozmawiania z ekspertami z zakresu m.in. aranżacji ogrodu. Na kiermaszu ogrodniczym były prezentowane różne rośliny: drzewa i krzewy owocowe oraz ozdobne, byliny, rośliny rabatowe, pokojowe, zioła, nasiona, cebule, sadzonki, ozdoby i akcesoria dla florystów. Młodzież miała okazję zakupić wyroby po atrakcyjnych cenach bezpośrednio u producentów.
Podczas targów mogliśmy również zobaczyć mieszankę kultur, smaków i melodii. W ramach Międzynarodowych Targów Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki wzięli udział rozśpiewani i roztańczeni miłośnicy kultury folklorystycznej.

Zdjęcia w Galerii