Witamy w Zespole
Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego
im. Władysława Stanisława Reymonta
w Radomiu
Rozpoczynamy Rekrutację na rok szkolny 2020/2021.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną !!!

Szkoła prowadzona przez
Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Wszyscy pochłonięci nauką, pracą, swoimi sprawami…

Pandemia COVID-19 zupełnie zmieniła naszą rzeczywistość. Codzienność w dużej mierze stała się wirtualną. Kwarantanna, choroby bliskich, izolacja i szaruga jesieni ma niekorzystny wpływ na nasze samopoczucie...ale nie wśród pozytywnie zakręconej ekipy Koła Rękodzielniczego.

Tak jak wszyscy zmagamy się z nowym życiem...ale dostrzegamy też piękno świata, zmienność przyrody, spędzamy wolne chwile na realizacji swoich zainteresowań i pasji...na miarę możliwości i czasu.

Dziś dzielimy się z Wami naszymi pracami. Mamy nadzieję, że pocieszą oko a może i kogoś zainspirują. Zapraszamy do dołączenia do nas:-)

Prace zostały wykonane przez: Karol Zawisza (1Ltb),Ania Tokarska (2Ltb), Julka Chłopicka (3L4t), Gabrysia Jabłońska (3L4t). Opiekunowie: Urszula Galińska, Luiza Bojarska.

dyplom.jpg

Mobile menu