Witamy w Zespole
i Gospodarki Żywnościowej
im. Władysława Stanisława Reymonta
w Radomiu
Zapraszamy do zapoznania się z naszą szkołą.

targi gastrW dniu 08.04.2016 uczniowie klasy 3tż byli na targach gastronomicznych w Warszawie. EuroGastro to największe i najważniejsze w Polsce targi dla branży HoReCa. Ideą targów jest przedstawienie pełnej, różnorodnej oferty produktów usług i rozwiązań dla gastronomii.

Tematyka:

- sprzęt, meble i akcesoria do kompleksowego wyposażenia i sprawnego funkcjonowania zaplecza kuchennego restauracji, systemy komputerowe;

- żywność i napoje do gastronomii;

- kawa - pełen zakres urządzeń i produktów do profesjonalnego parzenia i serwowania kawy;

- wyposażenie sal restauracyjnych i barów, w tym zastawa i bielizna stołowa, meble i elementy dekoracji wnętrz.

Podczas zwiedzania targów uczniowie mogli poznać nowe trendy żywieniowe, zobaczyć różne konkursy kulinarne, porozmawiać ze słynnymi ludźmi świata kuchni.

Opiekunami na targach byli nauczyciele:

- Marzena Senator

- Marlena Pawlik