Witamy w Zespole
i Gospodarki Żywnościowej
im. Władysława Stanisława Reymonta
w Radomiu
Rozpoczynamy Rekrutację na rok szkolny 2019/2020.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą edukacyjną !!!

6 grudnia to dzień magiczny... Rodzice tajemniczo się uśmiechają, dzieci wyczekują kogoś z niecierpliwością, a w najmniej oczekiwanych miejscach można spotkać pewnego Pana z białą brodą, który szczególnie upodobał sobie czerwony kolor. Tegoroczne Mikołajki obfitowały w niezwykłe emocje również w Publicznym Przedszkolu nr 3 z oddziałami specjalnymi im. J. Porazińskiej w Radomiu. Św. Mikołaj (Kewin Drelewski 3TK) wraz z uroczymi asystentkami (Joanna Nowak i Magdalena Płatos 2TŻ, Julia Chłopicka, Aniela Kaczmarczyk i Agnieszka Warda 1TW) zapewnili wspaniałe chwile najmłodszym milusińskim. Przedszkolaki z wyjątkowym zapałem prezentowały swoje umiejętności, zabawie nie było końca, prezenty sprawiły wiele radości. Ten dzień na długo pozostanie w sercach zarówno dzieci, jak i wolontariuszy ZSAiGŻ. Zapraszamy do galerii zdjęć.