Witamy w Zespole
i Gospodarki Żywnościowej
im. Władysława Stanisława Reymonta
w Radomiu
Zapraszamy do zapoznania się z naszą szkołą.

19096122 10212640580347435 1793941474 oCzerwiec w Radomiu i okolicy rozpieszcza nas piękną pogodą, a ta sprzyja organizacji licznych festynów. Publiczne Przedszkole nr 3 z Oddziałami Specjalnymi w Radomiu w czwartkowe  popołudnie (08.06.2017) również zapewniło swoim podopiecznym oraz okolicznym mieszkańcom moc atrakcji. Po części oficjalnej, podczas której nasza szkoła otrzymała dyplom z podziękowaniami za czynne wsparcie placówki, rozpoczęły się tańce,  gry i zabawy koordynowane przez wspaniałych animatorów z Anima Friends.

Wśród atrakcji było stylowe, wielobarwne malowanie włosów, które cieszyło się równie dużym powodzeniem jak malowanie twarzy. Atrakcje zapewniały nasze niezastąpione wolontariuszki z ZSAiGŻ: Natalia Bogdańska, Natalia Filipowska, Natalia Marszałek, Iza Ogorzałek oaz Małgorzata Urbańska. Festyn uatrakcyjniły: pokaz taneczno-gimnastyczny, prezentacja wozów policyjnego i strażackiego oraz wiele stoisk ze smakołykami. Na festynie mieliśmy również przyjemność spotkać główną opiekunkę naszego wolontariatu - panią Luizę Bojarską z rodziną:-)

Pozdrawiamy naszych małych przyjaciół z PP nr 3 i czekamy na kolejny festyn.

Agnieszka Czerwińska-Łyżwińska