19024607 1518495751505242 130431682 oMamy  przyjemność poinformować o kolejnej akcji przeprowadzonej przez naszych wspaniałych wolontariuszy i nie tylko. W dniu 31 maja uczennice z klasy IITK, tj.: Natalia Filipowska, Natalia Bogdańska, Magdalena Strzałkowska, Wioletta Wydra i Dominika Piwońska, wraz z p. Darią Łyjak - Grzeszczyk  uczestniczyły w tworzeniu uroczych ogródków owocowo - warzywnych w Publicznym Przedszkolu z Oddziałami Specjalnymi nr 3 w Radomiu. Na specjalnie przygotowanych grządkach zamieszkały: truskawki, poziomki, papryka, marchewka, sałata, jarmuż, mięta cytrynowa, bazylia, tymianek, szczypiorek oraz kalarepa.

Dla przedszkolaków przygoda w ogrodzie była prawdziwym przeżyciem i wyzwaniem. Z pomocą naszych nieocenionych uczennic powstał zakątek, na który teraz mali ogrodnicy mogą patrzeć z dumą. Ich nieposkromiony zapał można podziwiać na załączonych zdjęciach. Małym Ogrodnikom życzymy udanych zbiorów!  :-)