plen

Search

Facebook Likebox Slider

schronisko2 lutego przedstawiciele klasy 1 Tw wybrali się do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Radomiu w celu przekazania zebranych uprzednio darów dla przebywających tam psów i kotów. Ambasadorami owej zbiórki byli uczniowie klasy 1 Tw (pod opieką Martyny Nowakowskiej i Łukasza Wypycha) oraz Szkolny Wolontariat. Przez 4 miesiące udało się zgromadzić ponad 100 kg suchej karmy, żywność w puszkach, obroże, smycze, koce, miski, a głównymi darczyńcami byli uczniowie ZSAiGŻ.

Pogoda w dniu składania wizyty czworonożnym podopiecznym schroniska była iście bajkowa. Śnieg zasypał wszystko łącznie z drogą dojazdową prowadząca do celu, a niska temperatura coraz bardzie dawała się we znaki. Ale nawet taka mroźna aura nie była w stanie zepsuć wyśmienitych humorów uczestników wycieczki, których gorące serca otwarte na chęć niesienia pomocy tym, co same nie potrafią o nią poprosić, były w stanie roztopić nawet największą górę lodową.

Na miejscu, oprócz pracowników schroniska, naszych uczniów powitali jego mieszkańcy, a że uśmiech psa znajduje się w jego ogonie, mogli mieć pewność, że są mile widziani. Pani Agnieszka (koordynator adopcyjny) oprowadziła przedstawicieli naszej szkoły po terenie schroniska, co udokumentowane zostało licznymi zdjęciami przedstawiającymi głównie bohaterów naszej misji.

Klasa 1 Tw, Martyna Nowakowska, Łukasz Wypych i Szkolny Wolontariat pragną podziękować całej społeczności szkolnej za pomoc w zgromadzeniu licznych darów dla podopiecznych Radomskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. Dziękujemy! Jesteście wspaniali!!

Zdjęcia