22 listopada 2018 r. odbyła się konferencja podsumowująca efekty działań edukacyjnych realizowanych w projekcie ,, Bezpieczeństwo ekonomiczne konsumenta na rynku”. W ramach projektu nasi uczniowie z opiekunami T. Siarą i M. Pajestką wzięli udział w konkursie plastycznym  na komiks, którego organizatorem był Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Radomiu. Uczestnicy mieli za zadanie w oryginalny i ciekawy sposób przedstawić zagrożenia związane z zakupami i płatnościami w sieci lub z obecnością dzieci w cyberprzestrzeni czy bezpieczeństwo tożsamości konsumenta w sieci. Członkowie 11 – osobowej Komisji Konkursowej przy ocenie brali pod uwagę: pomysłowość, technikę, wrażenie artystyczne oraz przekaz merytoryczny. Zostały przyznane 3 nagrody rzeczowe oraz 10 wyróżnień. Podczas finału konkursu, w obecności przedstawicieli Narodowego Banku Polskiego, funkcjonariuszy i pracowników Policji,  nasi uczniowie otrzymali III miejsce i 3 wyróżnienia.
III miejsce – Laura Mierzejewska z kl. 2 TK,

wyróżnienie – Anna Trubina z kl. 4 TK
wyróżnienie – Olha Doroshenko z kl. 2 TK
wyróżnienie – Sofiia Rastorhuieva z kl. 1 TK.
Opiekun autorów zwycięskich komiksów T. Siara oraz dyr. P. Frankowicz zostali uhonorowani dyplomami z podziękowaniami za wkład i zaangażowanie w realizację projektu, a każdy uczestnik konferencji otrzymał komplet materiałów z opublikowanymi nagrodzonymi i wyróżnionymi pracami: kalendarz ścienny na 2019 rok oraz folder edukacyjny. W trakcie konferencji udostępniono ekspozycję prac plastycznych nagrodzonych i wyróżnionych w konkursie dla młodzieży.
Dziękujemy i gratulujemy wszystkim nagrodzonym.