plen

Search

Facebook Likebox Slider

Slide background
Aktualności

 a

Lp. 

NAUCZYCIEL 

TERMIN KONSULTACJI 

  1.  

Baran Joanna 

Poniedziałek godz. 14-15 

  1.  

Bednarczyk Ewa 

Czwartek godz. 10.30 - 11.30 

  1.  

Biedka Jolanta 

Poniedziałek godz. 15 - 16 

  1.  

Biel Iwona 

Środa godz.11 - 12 

  1.  

Borkowska Elwira 

Czwartek godz. 9 - 10 

  1.  

Borowska Marzena 

Czwartek godz. 11 - 12 

  1.  

Dorosz Izabela 

Wtorek godz. 14 - 15 

  1.  

Dusiński Sławomir 

Środa godz. 17 - 18 

  1.  

Czerwińska-Łyżwińska Agnieszka 

Poniedziałek godz. 14 - 15 

  1.  

Fałek Monika 

Wtorek godz. 15 - 16 

  1.  

Frankowicz Edyta 

Poniedziałek godz.  

  1.  

Jagiełło Tomasz 

Poniedziałek godz. 9 - 10 

  1.  

Kaim Marzena 

Poniedziałek godz. 15.30  16.30 

  1.  

Kijas Rafał 

Poniedziałek godz. 16 - 17 

  1.  

Kluziński Wiktor 

Poniedziałek godz. 12 - 13 

  1.  

Kotliński Jarosław 

Środa godz. 17 - 18 

  1.  

Kuc Monika 

Poniedziałek godz. 13 - 14 

  1.  

Kwestarz Krystyna 

Wtorek godz. 17 - 18 

  1.  

Leszczyński Grzegorz 

Środa godz. 12 - 13 

  1.  

Łyjak – Grzeszczyk Daria 

Poniedziałek godz. 11 - 12 

  1.  

Madej Katarzyna 

Wtorek godz. 10 - 11 

  1.  

Mordak- Pońska Luiza 

Wtorek godz. 14 - 15 

  1.  

Murawska Anna 

Czwartek godz. 10 - 11 

  1.  

Nadgrodkiewicz Tomasz 

Wtorek godz. 13 - 14 

  1.  

Ostrowski Jacek Jan 

Czwartek godz. 12 - 13 

  1.  

Owczarek Anna 

Środa godz. 12 - 13 

  1.  

Owczarek Monika 

Środa godz. 10 - 11 

  1.  

Pajestka Maria 

Wtorek godz. 14 - 15 

  1.  

Pawlik Marlena 

Poniedziałek godz. 14 - 15 

  1.  

Popiel Czesław 

Czwartek godz. 8 - 9 

  1.  

Prorok Marzena 

Piątek 10 - 11 

  1.  

Ptaszek Tomasz 

Środa godz. 11 - 12 

  1.  

Pyszczek Andrzej 

Wtorek godz. 12 - 13 

  1.  

Rdzanek Waldemar 

Czwartek godz. 89 

  1.  

Rudzińska Janina 

Czwartek godz. 89 

  1.  

Rudziński Marek 

Poniedziałek godz. 10 - 11 

  1.  

Sambor Mateusz 

Poniedziałek godz. 8 - 9 

  1.  

Sentkiewicz-Staniszewska Edyta 

Wtorek godz. 10 - 11 

  1.  

Siara Teresa 

Środa godz. 12 - 13 

  1.  

Skuza Aleksandra 

Wtorek godz. 14 - 15 

  1.  

Skuza Waldemar 

Czwartek godz. 14 - 15  

  1.  

Stachowicz Anna 

Środa godz. 9 - 10 

  1.  

Stąpor Marcin 

Czwartek godz. 12 - 13 

  1. S 

Stopka Stanisław 

Środa godz. 14 - 15 

  1.  

Stopnicka Sylwia 

Czwartek godz. 11 - 12 

  1.  

Strzelecki Mirosław 

Poniedziałek godz. 15 - 16 

  1.  

Studniarz Barbara 

Środa godz. 11 - 12 

  1.  

Stupnicka Ewa 

Poniedziałek godz. 11 - 12 

  1.  

Suwała Tomasz 

Wtorek godz. 14 - 15 

  1.  

Szpilska Anna 

Środa godz. 10 - 11 

  1.  

Świerczyński Tadeusz 

Poniedziałek godz. 11 - 12 

  1.  

Świtas Koleta 

Wtorek godz. 13-14 

  1.  

Tęcza Zdzisław 

Wtorek godz. 9.30  10.30 

  1.  

Wdowska Joanna 

Środa godz. 11 - 12 

  1.  

Wiecheć Daniel 

Wtorek godz. 10-11 

  1.  

Wnukowska Ewa 

Środa godz. 9 - 10 

  1.  

Wróblewski Ireneusz 

Środa godz. 10 - 11 

  1.  

Wypych Łukasz 

Środa godz. 11 - 12 

  1.  

Zamkowska Emilia 

Wtorek godz. 11 - 12 

 

NASI PARTNERZY

Image
Image
dyplom.jpg
Image