Drodzy nasi nauczyciele i wychowawcy.

Wasz trud związany z krzewieniem wiedzy jest często przez nas niedoceniany. Ale to wy z cierpliwością i wytrwałością staracie się wskazywać nam właściwą drogę, po której mamy w przyszłości kroczyć. Ta droga jest czasami trudna, ale warto nią podążać. Wiedza, którą dzięki wam zdobywamy rysuje przed nami nowe horyzonty, otwiera do tej pory zamknięte drzwi. Uczycie szacunku dla drugiego człowieka, wiary we własne siły. Otwieracie przed nami swoje serca. Własną pracą pomagacie nam odkryć własne ja- uczycie nas jak być człowiekiem.

Pragniemy również powiedzieć słowo przepraszam, bo nie zawsze ułatwiamy Wam pracę. To jest już taki przywilej uczniów, że w szkole przychodzą nam do głowy różne pomysły, nie zawsze dobre. To nie złośliwość, to nie złe serce, ale zwykła młodzieńcza przekora. W tym szczególnym dniu z okazji święta dziękujemy Wam drodzy nauczyciele za poświęcenie, czas i cierpliwość, za cały ogrom przekazywanej wiedzy, pomocne dłonie i za gorące serca. Pięknie napisał Kamil Cyprian Norwid:  Wszystko, co wielkie, jest wielkie przez serce. Dziękujemy!

Fotorelacja z akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Społeczność uczniowska ZSAiGŻ