Pierwsze spotkanie odbędzie się 24 października 2018 roku (środa) w godzinach 15.30-20.00 w sali 612 (budynek warsztatów).

Zajęcia są skierowane do: uczniów, rodziców, nauczycieli i przedstawicieli instytucji współpracujących ze szkołą.

Będziemy zajmować się recyklingiem, czyli nadamy nowego życia starym, nie przydatnym przedmiotom. Na zajęciach robimy dwa przedmioty – tym razem będzie to szklana butelka i drewniana deseczka.

Zgłoszenia osobiste lub przez librusa proszę zgłaszać do 16 października 2018 roku do pedagoga Pani Luizy Bojarskiej. Liczba osób na zajęcia ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Zajęcia są bezpłatne.

Zapraszam!