„Bo w życiu to wszystko lepiej smakuje, jak jest przyprawione miłością. Trzeba jej dodawać wszędzie. Gdzie się tylko da.” Anna Ficner-Ogonowska

Nasza młodzież podzieliła się swoimi inspiracjami Walentynkowymi. Prace zostały wykonane własnoręcznie, każda jest w innej technice. Adresatami prac są osoby bliskie, rodzina czy ktoś kogo darzy się sympatią. Gesty życzliwości, przyjaźni czy miłości zawsze są miłym i oczekiwanym elementem w komunikacji ludzkiej.     Podarunek wykonany z sercem, z poświęceniem czasu i myśli dla kogoś ważnego – jest najpiękniejszym gestem miłości.

Autorami prac są: Kinga Gąsior – 2l4ta (Seruszko wypalane), Tetiana Kozlovska – 2lta (Talerz z twarzą z masy samoutwardzalnej), Natalia Kaczor – 1htt (Kartka ze strzałką Amorka), Anna Kacprzak – 1htt (Obrazek ze Smurfami - grafika), Sandra Szara – 1htt (Serduszko dla ukochanego rodzeństwa), Marta Lipiec – 1ptt (Słodki kubeczek).

Wszystkie prace zostaną nagrodzone dyplomem za uczestnictwo w konkursie. Praca wyróżniona to praca Tetiany Kozlovskiej z klasy 2lta – Talerz z twarzą. Twórca otrzyma zestaw do prac rękodzielniczych.

Dziękujemy za udział i zapraszamy do kolejnych konkursów (już niebawem).

Luiza Bojarska i Urszula Galińska

dyplom.jpg