Szkolne

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy o śmierci naszego Kolegi – ś.p. Marcina Ponety, długoletniego pracownika naszej szkoły. Msza żałobna zostanie odprawiona we wtorek 12 listopada o godz. 12.00 w kościele p.w. Opatrzności Bożej w Radomiu (ul. Skrajna 5).

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

Miło nam poinformować, iż nasza szkoła uzyskała nominację do nagrody dla najbardziej przyjaznej i rozwojowej placówki edukacyjnej regionu radomskiego w plebiscycie „NAUCZYCIEL NA MEDAL 2019” w kategorii Szkoła Roku.
Nominacja została zgłoszona przez uczniów i ich rodziców. Niewątpliwie jest to dowód wielkiego uznania za który bardzo serdecznie dziękujemy.

Głosowanie będzie trwało od poniedziałku, 28 października do piątku, 29 listopada do godz. 23.00. Głosować można wysyłając SMS lub wchodząc na stronę Echa Dnia.

Aby zagłosować, należy wysłać SMS

EDR.13
na numer 72355

Wychodząc naprzeciw problemom społeczno – zdrowotnym obserwowanym wśród młodzieży i zagrożeniom, jakie niosą ze sobą różne używki, w tym dopalacze i inne narkotyki został zorganizowany program profilaktyczny „Antymina – nie daj się wysterować na minę”.

Program przedstawili doświadczeni terapeuci uzależnień oraz osoby, które doświadczyły w życiu skutków używania środków odurzających. Program miał formę wyrazu artystycznego, połączonego z przedstawieniem prawdziwych historii, opisujących mechanizmy uzależnienia.

Program uświetnił występ profilaktyka – rapera Mirasława „Kolah” Kolczyka, który zaprezentował kilka swoich utworów.

Program cieszył się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów. Liczymy, że poruszane treści były tematem  przemyśleń nad własnymi wyborami.

Więcej na temat programu profilaktycznego można znaleźć na stronie: www.antymina.pl