Szkolne

W słotny wrześniowy poranek w szarościach spowijających parking przy Agrotechniku pojawił się wyrazisty barwny akcent. To autobus Mobilnego Punktu Poboru Krwi, w kolorach jak z filmów hiszpańskiego reżysera Pedro Almodovara, zapowiadał akcję skierowaną nie tylko do honorowych dawców krwi. Jak zwykle nasi uczniowie licznie stawili się na wezwanie potrzebujących najcenniejszego daru życia. Efekt? 26 uczniów oddało w sumie 12 litrów krwi. To się nazywa dobra robota!

Za reżyserię całego wydarzenia jak zwykle odpowiedzialna była pani profesor Jolanta Biedka. Niniejszym uzyskuje nominację do nagród Akademii Filmowej. Oscar i Złota Palma. Gratulujemy!

W roku szkolnym 2019/2020 podobnie jak w poprzednich latach Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomiu organizuje pomoc materialną dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych.
Wszelkie potrzebne informacje znajdziecie Państwo na stronie internetowej MOPS Radom: bip.mops.radom.pl w zakładce Stypendia szkolne 2019/2020.
Termin składania wniosków mija 15.09.2019r.
Dominika Skupińska-Fila

Rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020 - 02 września 2019r.
godz. 09.00 - klasy II - IV - spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych
godz. 10.00 - klasy I - spotkanie w sali gimnastycznej

Do internatu szkolnego można się zgłaszać w dniu 01 września 2019r. od godz. 14.00 do godz. 20.00.