Szkolne

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wszystkim spokojnych, radosnych, szczęśliwych Świąt spędzonych

z bliskimi w ciepłej, rodzinnej atmosferze, a także wielu głębokich i pięknych przeżyć płynących z narodzin Dzieciątka oraz samych szczęśliwych dni w nadchodzących Nowym 2019 roku
składają Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne
Zespołu Szkół Agrotechnicznych i Gospodarki Żywnościowej w Radomiu

Relacja z Jasełek oraz Wigilii klasowych

Czas  Bożego Narodzenia, pełen ciepła, wspomnień, rodzinnych spotkań i rodzących się chwil, które za chwile będą wspomnieniem.

Warto się zatrzymać...dać sobie czas na refleksję, na przemyślenia ale też na spojrzenie na siebie bez krytyki, jak na dobrego przyjaciela. Jeśli będziemy siebie lubić, to ta aura udzieli się także innym.

Tego Wam wszystkim życzymy miłości, ciepła, dobroci i pięknych duchowych przeżyć.

Kończąc rok 2018 rękodzielniczki wykonały trochę ozdób świątecznych w postaci bombek, medalionów i stroików świątecznych, które upiększą mieszkania i stworzą  odświętną atmosferę.

To miło spędzony czas w dobrym towarzystwie i prace, które będą na długo cieszyć oko wielu osób obdarowanych tymi upominkami.

Do zobaczenia w Nowym 2019 Roku z zaproszeniem na kolejne inspirujące spotkania koła.

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy o śmierci naszego Kolegi – ś.p. Edmunda Szablińskiego, długoletniego nauczyciela wychowania fizycznego. Msza żałobna zostanie odprawiona w sobotę 24 listopada o godz. 12.00 w kościele p.w. błogosławionej Annuarity na Michałowie przy ulicy Królowej Jadwigi 13a.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne